Secure Browser

Güvenli Seçenekler İle Tarayıcı Kullanma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Fast Browser
Secure Browser, uygulaması güvenli ve hızlı kullanım seçenekleri ile İnternet sitelerine giriş seçenekleri arayanlara gelişmiş özellikleri ile tarayıcı seçeneği sunan bir uygulamadır.

Secure Browser, uygulaması güvenli ve hızlı kullanım seçenekleri ile İnternet sitelerine giriş seçenkleri arayanlara gelişmiş özellikleri ile tarayıcı seçeneği sunan bir uygulamadır.

İnternet ortamında dolaşmak mobil içerisinde oldukça güç olduğu bilinmektedir. Bu işlemleri kolaylaştırmak adına güvenli kullanımları ile basit ekran görüntüsü ile sunulan bir uygulamadır. Hızlı olmayı sevenlere aynı zamanda farklı işler yapmak isteyenlere gizli mod seçeneği ile yaptıklarınızın kayıt altına alınmasını istemeyenlere ve farklı türdeki tüm kullanıcılara özel seçeneklerde kullanım modülleri ile hari yapıda bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; web sayfalarına direkt olarak link yazarak erişme, farklı arama motolarının tanımlı olması ile direkt olarak kelime araması yapma seçeneği sunan modüller mevcut dur. SSL güvenlik seçeneği ile insanların direkt olarak kullanımına sunulan bir tarayıcı uygulamasıdır.

Daha Fazla Göster
Secure Browser indir